Menu

Šildymo sistemų plovimas ir valymas


Pastebėjote, kad kiekvienais metais už šildymą mokate vis daugiau ir daugiau?! Ir nenuostabu, nes kiekvienais metais jūsų radiatorių ir vamzdžių sienelės pasidengia medžiaga, kuri trukdo šilumos perdavimą ir spartina įrangos susidevėjimą. Mes siūlome greitą ir saugų problemos sprendimą: cheminį katilų, šilumokaičių  ir šildymo sistemų valymą.

Cheminis katilų ir šildymo sistemų valymas

Šildymo sistemoms valyti naudojama pažangi aparatūra, veikianti chemijos pagrindu – tai vienintelis patikimas būdas užtikrinti, kad sistemoje neliks kalkių nuosėdų ir šildymo sistema tarnaus dar ilgai. Šildymo sistemą išvalysime ir žiemą.

Šilumokaičių plovimas ir valymas

Specialios chemijos pagalba, šilumokaityje pašalinamos nuosėdos, kurios blogina šilumos mainus. Mūsų meistrai naudojasi specializuota įranga, kad šis sudėtingas valymo procesas praeitų sklandžiai ir šilumokaitis tarnautų ilgiau ir kokybiškiau.     Šilumokaičių remontas.

Šildymo plovimo laikas.

Šildymo sistema praplaunama kelėtą valandų  priklausomai nuo užkalkėjimo ir  šildymo užterštumo. Šildymo Sistema laikoma praplauta, kai praplovimo skysčio PH bus neutralus ir nesikeičia valandos bėgyje.  Šildymo sistema praplaunama vandeniu,  šildymo sistemos plovimas atliktas.

AKCIJA!!!

UŽSISAKIUS ŠILDYMO SISTEMŲ VALYMĄ, GAUKITE 50% NUOLAIDĄ KATILŲ PROFILAKTIKAI.