Menu

Katilo remonto kaina, gedimų diagnostika


Šildymo sistemose naudojama be galo daug įvairių dujinių katilų, tai įvairių gamintojų ir konstrulcijų  katilai. Dujinio katilo remonto kaina priklauso nuo gedimo, dujinio katilo modelio ir gamintojo.

Be abejo remonto kaina priklauso nuo teisingos gedimo diagnostikos.

Mūsų katilų remonto patirtys rodo kad 90%  dujinų katilų gedimų išaiškėja po šildymo sistemos apžiūrėjimo ir greito gedimo pašalinimo be reikšmingų investicijų. Dar 8-9% katilų gedimų pašalinama kontaktų, vožtuvų kitų elementų valymu, reguliavimu, paveržimu, tepimu. Tokio dujinio katilo remonto kaina prasideda nuo 50- 80 Eur, kartais gali užtekti nemokamos konsultacijos telefonu. Tik 1-2% gedimų reikalauja didesnio remonto ir dujinio katilo – šildymo sistemos  remonto kaina gali būti 300-500 Eur. Vienas iš pagrindinių dalykų – tai teisingai nustatyti gedimo priežastį.

Tam kad iš anksto išvengti didelio remonto rekomenduojame laiku  atlikti  periodinę dujinio katilo priežiūrą. Jeigu šildymo sistema užkalkėjo, laiku nesuderinti kiti šildymo parametrai – katilo automatika kelis kart dažniau sudirba ir katilo automatika ankščiau išeis iš rikiuotės.

Dujinio katilo gedimų diagnostika

Prieš dujinio šildymo remontą svarbu teisingai nustatyti gedimo priežastį. Galima kiekvieną dieną keisti ir derinti dujinio katilo valdymo bloką, keikti gamintoją už nekokybišką gaminį, o tikra priežastis – nestabili įtampa elektros tinkle kartu su elektros įtampos stabilizatoriaus nebuvimu ar kaimino-suvirintojo megėjo.

Dujinio katilo remonto kaina priklauso nuo tikslios gedimų diagnostikos.